29 Травня, 2024 р., 16:04
28 травня у селі Лище відбувся дитячий фестиваль спорту з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей Підгайцівської територіальної громади.
29 Травня, 2024 р., 16:00
У Підгайцівській громаді тривають весняні благодійні заходи, до яких долучаються жителі сіл, колективи закладів освіти, будинків культури та волонтери. Все - заради підтримки наших захисників, яким сьогодні дуже важко.
27 Травня, 2024 р., 15:44
Доброчинна подія у селі Крупа Підгайцівської громади об'єднала учнів, вчителів та батьків гімназії села Крупа, Крупинського НРЦ та ДНЗ "Крупинка".
27 Травня, 2024 р., 14:19
У мальовничому, заквітчаному буйною зеленню та зігрітому променями яскравого весняного сонечка Романові 26 травня відгримів веселими посмішками юних любителів танцю другий фестиваль хореографічного мистецтва "ПІДГАЙЦІ - Фест 2024: "Танцюй заради Перемоги України"!
24 Травня, 2024 р., 14:41
Благодійний фестиваль"Танцюй заради Перемоги України"! - "ПІДГАЙЦІ - Фест 2024" стартує вже у цю неділю!
24 Травня, 2024 р., 14:10
У дитячому садку новий ігровий майданчик - соціально відповідальний бізнес ТМ "Вілія" реалізували чергову ініціативу на благо с. Борохів Підгайцівської громади.
23 Травня, 2024 р., 10:19
Сьогодні в Україні відзначається День Героїв та День Морської піхоти.