Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Оголошення про громадські слухання

Оголошення про проведення інвестиційного конкурсу

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ проєкту «Корегування детального плану території  земельних ділянок для житлового кварталу багатоповерхових  житлових будинків з об’єктами комерційного призначення в селі Липини Луцького району Волинської області»

Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ПП "ГІГАДЖОУЛЬ", керівник Чернер Крістіан

Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕСТ ОЙЛ ТРЕЙДІНГ» повідомляє про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами підприємства

Стартують громадські слухання щодо пепрейменування вулиць

 

 

Оголошення про початок виконання будівельних робіт у селі Липини

У селі Липини з 1.09.2023р. по 31.10. 2023р. виконуватимуться будівельні роботи з будівництва мережі напірної каналізації по польовій дорозі другої лінії за будинками вулиці Рівненської від котеджного містечка "Октава" ( вул. Сагайдачного, 9) до місця вирізки - каналізаційного колодязя, розташованого за житловим будинком с.Липини, вул. Рівненська 31.

Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ПП "Гігаджоуль"

Відповідно до вимог Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" ПП "ГІГАДЖОУЛЬ" проходить процедуру оцінки впливу на довкілля щодо нового будівництва сучасного комплексу з переробки та утилізації твердих побутових відходів в селі Пальче на території Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області. Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ПП "ГІГАДЖОУЛЬ" розміщено за посиланням: https://rada.info/upload/users_files/04332331/4087d9c86c71ec2bfc8b72a60f5994f4.pdf

Розпочато процедури громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля щодо планової діяльності СПТОВ "Модерн-Експо"

На виконання вимоги п 3, ст. 6 ЗУ "Про оцінку впливу на довкілля" та Постанови КМУ від 13.12.2017 №1026 "Про затвердження Порядку передачі документації для надання висновку з оцінки впливу на довкілля та фінансування оцінки впливу на довкілля та Порядку ведення Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля" та у звязку з початком процедури громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля щодо планової діяльності СПТОВ "Модерн-Експо" (реєстраційний номер справи - 2022121310195) оприлюднюємо для доступу громадськості "Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля" . З повним "Звітом з оцінки впливу на довкілля" можна ознайомитись у приміщенні Підгайцівської сільської ради, вул. Шкільна 30.