2023

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Оголошення про громадські слухання

Оголошення про проведення інвестиційного конкурсу

Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ПП "ГІГАДЖОУЛЬ", керівник Чернер Крістіан

Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕСТ ОЙЛ ТРЕЙДІНГ» повідомляє про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами підприємства

Стартують громадські слухання щодо пепрейменування вулиць

Повідомлення про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря  від стаціонарних джерел (ТОВ «ІНВЕСТ СЕРВІС ЛІМІТЕД»)

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами (КП ПРИ ПІДГАЙЦІВСЬКІЙ С/Р).

28 Грудня, 2023 р., 09:14
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в селі Крупа на території Підгайцівської сільської ради.
30 Серпня, 2023 р., 10:11
У селі Липини з 1.09.2023р. по 31.10. 2023р. виконуватимуться будівельні роботи з будівництва мережі напірної каналізації по польовій дорозі другої лінії за будинками вулиці Рівненської від котеджного містечка "Октава" ( вул. Сагайдачного, 9) до місця вирізки - каналізаційного колодязя, розташованого за житловим будинком с.Липини, вул. Рівненська 31.
15 Травня, 2023 р., 12:22
Відповідно до вимог Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" ПП "ГІГАДЖОУЛЬ" проходить процедуру оцінки впливу на довкілля щодо нового будівництва сучасного комплексу з переробки та утилізації твердих побутових відходів в селі Пальче на території Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області. Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ПП "ГІГАДЖОУЛЬ" розміщено за посиланням: https://rada.info/upload/users_files/04332331/4087d9c86c71ec2bfc8b72a60f5994f4.pdf
23 Лютого, 2023 р., 16:39
Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами
27 Січня, 2023 р., 11:04
На виконання вимоги п 3, ст. 6 ЗУ "Про оцінку впливу на довкілля" та Постанови КМУ від 13.12.2017 №1026 "Про затвердження Порядку передачі документації для надання висновку з оцінки впливу на довкілля та фінансування оцінки впливу на довкілля та Порядку ведення Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля" та у звязку з початком процедури громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля щодо планової діяльності СПТОВ "Модерн-Експо" (реєстраційний номер справи - 2022121310195) оприлюднюємо для доступу громадськості "Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля" . З повним "Звітом з оцінки впливу на довкілля" можна ознайомитись у приміщенні Підгайцівської сільської ради, вул. Шкільна 30.