2023

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Оголошення про громадські слухання

Оголошення про проведення інвестиційного конкурсу

Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ПП "ГІГАДЖОУЛЬ", керівник Чернер Крістіан

Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕСТ ОЙЛ ТРЕЙДІНГ» повідомляє про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами підприємства

Стартують громадські слухання щодо пепрейменування вулиць

Повідомлення про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря  від стаціонарних джерел (ТОВ «ІНВЕСТ СЕРВІС ЛІМІТЕД»)

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами (КП ПРИ ПІДГАЙЦІВСЬКІЙ С/Р).