Новини

Освіта громади Аналіз станом на квітень 2023 року: заклади освіти Підгайцівської громади в цифрах квітень 2023 року, СПРОМОЖНІСТЬ ТА НАПОВНЮВАНІСТЬ ЗО та інші питання в інфографіці.

18 Грудня, 2023 р., 09:15
Цьогоріч збірна команда школярів з Підгайцівської громади здобула почесне ІII місце в обласному конкурсі юних інформатиків та аматорів комп'ютерної техніки. Про це повідомили у Відділі освіти, культури, молоді та спорту.
08 Грудня, 2023 р., 10:23
Серед переможців та призерів ІІ районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії, історії України, української мови і літератури – школярі Підгайцівської громади, - про це повідомили у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради.
07 Грудня, 2023 р., 14:36
"Традиційно, на початку грудня освітянська спільнота нашої області обʼєднана конкурсом педагогічної майстерні «Учитель року». Це фахове випробування педагогічної майстерності, яке, насамперед, має на меті сприяти обміну досвідом кращих з кращих педагогів", - розповіла в.о. начальниці Відділу освіти, культури, молоді та спорту Світлана Зінкевич.
09 Червня, 2023 р., 12:38
Чим займається Уповноважений Верховної Ради України з прав людини у інфографіці.
05 Червня, 2023 р., 13:52
Днями спеціалізована комісія обстежила найпростіші укриття, що знаходяться у приватній власності та у власності Підгайцівської сільської ради.
30 Серпня, 2021 р., 10:57
Начальник Відділу освіти, культури молоді та спорту Жанна Скороход та директор КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Підгайцівської сільської ради Світлана Зінкевич провели паралельні зустрічі з директорами шкіл та заступниками щодо підготовки закладів освіти до нового навчального року.