2021 рік

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи  «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Підгайцівської сільської ради

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора «Центральної публічної бібліотеки Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області»

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста Відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної  спеціаліста ІІ категорії  відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», П О Л О Ж Е Н Н Я про Порядок проведення конкурсу  на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у відділі освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради затвердженого  наказом начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту  від 18.12.2020 року № 60 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад  відділу освіти, культури, молоді та спорту  Підгайцівської сільської ради», з метою забезпечення конституційного  права  рівного доступу громадян до служби в органах місцевого самоврядування оголошується конкурс на заміщення вакантної посади голо-вного спеціаліста - бухгалтера відділу  освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради.

20:25:15 22.01.2021

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста – бухгалтера відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», П О Л О Ж Е Н Н Я про Порядок проведення конкурсу  на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради затвердженого  наказом начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту  від 18.12.2020 року № 60 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад  відділу освіти, культури, молоді та спорту  Підгайцівської сільської ради», з метою забезпечення конституційного  права  рівного доступу громадян до служби в органах місцевого самоврядування оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу  освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради.

20:09:42 22.01.2021