Регуляторна діяльність

План діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2020 рік

Проєкт рішення Підгайцівської сільської ради «Про встановлення єдиного податку на території Підгайцівської сільської ради на 2021 рік»

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проєкту рішення Підгайцівської сільської ради «Про встановлення єдиного податку на території Підгайцівської сільської ради на 2021 рік»

Проєкт рішення Підгайцівської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік»

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проєкту рішення Підгайцівської сільської ради «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік»

Проєкт рішення Підгайцівської сільської ради «Про встановлення туристичного збору на території Підгайцівської сільської ради на 2021 рік»

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проєкту рішення Підгайцівської сільської ради «Про встановлення туристичного збору та ставок туристичного збору на території Підгайцівської сільської ради на 2021 рік»

Проєкт рішення Підгайцівської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік»

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проєкту рішення Підгайцівської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік»

ПОВІДОМЛЕННЯ 20.05.2020 року Про оприлюднення рішення Підгайцівської сільської ради «Про встановлення єдиного податку на території Підгайцівської сільської ради на 2021 рік»

ПОВІДОМЛЕННЯ 20.05.2020 року Про оприлюднення рішення Підгайцівської сільської ради «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік»

ПОВІДОМЛЕННЯ 20.05.2020 року Про оприлюднення рішення Підгайцівської сільської ради «Про встановлення туристичного збору на території Підгайцівської сільської ради на 2021 рік»

ПОВІДОМЛЕННЯ 20.05.2020 року Про оприлюднення рішення Підгайцівської сільської ради «Про встановлення ставок земельного податку на 2021 рік»

Рішення від 03.12.2020 № 22/13-1 «Про затвердження плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік

2022 рік

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про затвердження Положення про проведення інвестиційних конкурсів на території Підгайцівської сільської ради»