13 Травня, 2024 р., 09:04
Програми та проєкти підтримки бізнесу - безкоштовний мінітренінг для жителів Підгайцівської громади відбудеться 16 травня 2024 з 16.00 - 18.00 (Zoom)
10 Травня, 2024 р., 14:16
Школярі закладів освіти громади отримали чудову можливість напередодні Дня Європи висловити свої думки щодо європейського вектора розвитку України у малюнках та авторській поезії.
09 Травня, 2024 р., 16:02
З 8 по 9 травня 2024 року на базі «Юний турист» с. Лище проходили навчально-польові збори з учнями 11-х класів закладів загальної середньої освіти Підгайцівської сільської ради.
08 Травня, 2024 р., 16:31
Президент України посмертно нагородив орденом "За мужність" III ступеня військовослужбовця з Підгайцівської громади Сидляра Володимира Івановича.