29 Квітня, 2024 р., 11:35
Напередодні чудового весняного свята Великодня у КЗ "Центрі культури, туризму, молоді та спорту" провели серію благодійних майстер-класів для дітей із розпису пасхальної атрибутики.
26 Квітня, 2024 р., 15:26
В 38-у річницю трагедії на Чорнобильській АЕС у Підгайцівській громаді вшанували ліквідаторів катастрофи.
26 Квітня, 2024 р., 10:58
30 квітня об 11:30 у БК с. Підгайці відбудеться інформаційна зустріч з патрульними поліцейськими Волині.
25 Квітня, 2024 р., 14:47
На базі Підгайцівського ліцею 23 квітня відбулася зустріч фахівців освітніх закладів громади, що працюють з дітьми з особливими освітніми потребами.
25 Квітня, 2024 р., 14:45
Близько сотні учасників зібрав цього року обласний мистецький конкурс «Молоді таланти Волині», який відбувся 21 квітня у Закладі вищої освіти «Луцький педагогічний коледж». Про це повідомили на сайті закладу.
24 Квітня, 2024 р., 16:35
23 квітня на прилеглій до амбулаторії території медики Підгайцівський ЦПМСД Підгайцівської сільської ради разом з Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб організували «Територію здоров'я».
23 Квітня, 2024 р., 15:22
Опануйте нову професію за допомогою ваучера на навчання від Державної служби зайнятості.