ПРАВИЛА благоустрою населених пунктів Підгайцівської сільської ради

1. Загальні положення

1.1. Правила благоустрою населених пунктів Підгайцівської сільської ради (далі – Правила) установлюють порядок благоустрою та утримання територій об'єктів благоустрою громади, визначають права та обов'язки учасників правовідносин у сфері благоустрою на території населених пунктів.

Правила спрямовані на створення умов, сприятливих для життєдіяльності людини і містять загальнообов`язкові норми, щодо порядку здійснення благоустрою, належного утримання та раціонального використання територій населених пунктів, організації упорядкування і охорони об`єктів благоустрою, за порушення яких настає відповідальність, передбачена законодавством України.

Повну версію ПРАВИЛ дивитися тут.