Інформуємо

Пам’ятка для осіб, постраждалих від торгівлі людьми/для посадових осіб, відповідальних за встановлення статусу такої особи.

Право громадян на своєчасність призначення та виплату державних соціальних допомог в умовах реформи системи соціального захисту населення - інформує уповноважений Верховної ради України з прав людини

До відома сімей, в яких діти отримали травми і поранення, які призвели / можуть призвести до інвалідності: брошура «Набута інвалідність дитини. Поради
батькам і фахівцям»

21 Березня, 2024 р., 10:34
20 березня у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків м. Луцька проходив Форум, який став майданчиком для обговорення напрямків розвитку в громадах соціальних послуг.
26 Грудня, 2023 р., 16:14
Днями у Луцьку для представників територіальних громад Луцького району провели тренінг з протидії торгівлі людьми. Захід організували "ГО Волинські перспективи" за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні та фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку.
23 Серпня, 2023 р., 16:02
За житловою субсидією можна звернутися в будь-який місяць року, у разі виникнення потреби в державній підтримці у Вашої родини.
18 Серпня, 2023 р., 08:35
Міністерство соціальної політики повідомляє: так, внутрішньо переміщена особа, яка не зареєстрована, але фактично проживає у житловому приміщенні без укладення договору оренди, може отримувати субсидію.
04 Серпня, 2023 р., 10:02
Національна соціальна сервісна служба України розробила пам’ятку для осіб, постраждалих від торгівлі людьми, а також для посадових осіб, відповідальних за встановлення статусу такої особи.
28 Липня, 2023 р., 10:26
Куди звертатись, якщо ви або ваші близькі, знайомі постраждали від торгівлі людьми?
27 Липня, 2023 р., 15:00
Рівно десять років тому Генеральною Асамблеєю ООН обрано 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. Відтоді державні інституції, міжнародні та неурядові організації, активісти та активістки привертають увагу людей до небезпеки торгівлі людьми у кожній країні світу.