22 Травня, 2024 р., 14:54
На Волині відзначили обласних переможців та учасників Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024»
21 Травня, 2024 р., 15:04
З нагоди вшанування пам'яті героя-земляка, який віддав своє життя за незалежність і свободу України, у Романівському БК зібралися рідні, односельчани, молодь, освітяни, настоятель місцевого храму, староста.
21 Травня, 2024 р., 08:53
З нагоди Дня матері та для всіх жінок, у Підгайцівському будинку культури у віршах, піснях та танцях линула в зал щира любов та ніжність талановитих дітей з аматорських колективів громади.
20 Травня, 2024 р., 12:21
17 травня відбулось пленарне засідання позачергової 38-ї сесії Підгайцівської сільської ради 8-го скликання.
16 Травня, 2024 р., 15:52
В рамках участі у партнерському проєкті ГО «Ґендерний креативний простір» - «Я мрію, я можу, я роблю!» та Міністерства міжнародних справ Канади за підтримки Acted Україна «Забезпечення розширення економічних прав та можливостей жінок для відновлення і розвитку» у Підгайцівській сільській раді відбувся тренінг «Фінансова грамотність: як її розуміти і використовувати у повсякденному житті».
15 Травня, 2024 р., 16:48
Серед закладів освіти громади відбувся конкурс екологічних театрів, покликаний активізувати екологічний рух та привернути увагу суспільства до екологічних проблем регіонів.
15 Травня, 2024 р., 16:44
Три тижні весни у мальовничому місці провели дітлахи з Підгайцівської громади.
15 Травня, 2024 р., 09:00