2021

Протокол № 3 позачергової сесії Підгайцівської сільської ради восьмого скликання від 24 грудня 2020 року.

РІШЕННЯ позачергової сесії Підгайцівської сільської ради восьмого скликання від 24 грудня 2020 року.

Протокол № 4 позачергової сесії Підгайцівської сільської ради восьмого скликання від 30 грудня 2020 року.

РІШЕННЯ позачергової сесії Підгайцівської сільської ради восьмого скликання від 30 грудня 2020 року.

РІШЕННЯ чергової сесії Підгайцівської сільської ради восьмого скликання від 17 лютого  2021 року "Про внесення змін до рішення сільської ради про бюджет сільської територіальної громади"

РІШЕНН Я від 17 лютого 2021 р. № 5/44. Внести зміни до рішення сесії №5/23 від 07.06.2019 р. «Про встановлення ставок на місцеві податки та збори на території Підгайцівської ОТГ на 2019 рік»