Дата: від до Скинути

«Ковідний» госпіталь Волинської обласної клінічної лікарні надав телефони відділень, куди родичі пацієнтів можуть телефонувати, щоб дізнатися про їхній стан.

Консультацію надають лише найближчим родичам, і аж ніяк ні кумам, ні друзям. За цими телефонами не консультують про перебіг хвороби і методику лікування. На дзвінки відповідають лікарі, які перебувають на той час на чергуванні.

16:15 26.11.2020

Керівник соціального відділу знайомилася з досвідом Тернопільської області

Підгайцівська сільська рада є учасником проєкту "Оцінка та реагування на виклики щодо захисту дітей під час пандемії COVID-19", який реалізовують спільно Міністерство соціальної політики України, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та громадська спілка «Українська мережа за права дитини».

14:03 26.11.2020

Ідентифікаційний код: як отримати і які необхідні документи

Фізична особа незалежно від віку (як резидент, так і нерезидент), яка не включена до Державного реєстру, зобов'язана особисто або через представника подати до відповідного контролюючого органу облікову картку фізичної особи - платника податків за формою N 1ДР (далі - Облікова картка N 1ДР), яка є водночас заявою для реєстрації у Державному реєстрі, та пред'явити документ, що посвідчує особу, який містить необхідні для реєстрації реквізити (прізвище, ім'я, по батькові (за наявності), дату народження, місце народження, місце проживання, громадянство).

15:15 24.11.2020

Вражаюча історія від священика з Струмівки стала симпатією глядачів

Вчора відбулася церемонія закриття XVIII Міжнародного фестивалю православного кіно "Покров" та нагородження переможців. З відзнакою повернувся з урочистості Степан Ярема – настоятель храму святого апостола Андрія Первозванного в селі Струмівка. Документальна стрічка «Історія однієї любові», режисером якої він виступив, здобула на фестивалі «Приз гдядацьких симпатій».

14:55 22.11.2020

Вшанували героїв Революції Гідності

Починаючи з 2013 року, в Україні щороку відзначають День Гідності і Свободи. Його встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

08:01 21.11.2020

Школярка громади – лауреат Міжнародного конкурсу

Підведені підсумки Міжнародного творчого конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами». Головними організаторами конкурсу виступили Міжнародний культурний центр «Сяйво» разом із Міжнародною школою «Меридіан».

09:12 20.11.2020

Скоро розпочинається Всесвітня акція «16 днів проти насильства»

У період з 25 листопада по 10 грудня в Україні проводитиметься щорічна Всесвітня акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року офіційно підтримується міжнародною спільнотою. Акція стартує 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.

14:52 19.11.2020