26 Червня, 2024 р., 16:30
Червень місяць - час підбиття підсумків. Тож, відповідно до Закону України "Про повну загальну середню освіту" - усі директори шкіл Підгайцівської громади прозвітували про роботу за минулий навчальний рік.
25 Червня, 2024 р., 15:51
23 червня 2024 року в м. Ковелі відбувся обласний фестиваль фізичної культури та спорту серед територіальних громад Волині з нагоди Міжнародного Олімпійського дня.
25 Червня, 2024 р., 15:46
24 червня святковий передзвін храмових дзвонів запросив парафіян церкви Різдва Іоана Хрестителя села Лище та сусідніх сіл на свято Різдва Івана Предтечі, що цьогоріч в даті збіглося з Днем Святого Духа.
25 Червня, 2024 р., 11:10
Розпочався конкурс з відбору психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю дітей через систему БПД: прийом документів до 27 червня. Про це повідомляють в Координаційному центрі з надання правничої допомоги.      Мета проєкту — захистити права дитини, забезпечити її найкращі інтереси та не допустити повторної травматизації, віктимізації під час кримінального провадження.
24 Червня, 2024 р., 16:25
Початок літа  - період, який для дошкільнят Підгайцівської громади ознаменувався важливими подіями. Вихованці старших груп, які цьогоріч закінчують дитячі садки, відвідали одну з перших яскравих і значущих подій у своєму житті - випускний бал.
21 Червня, 2024 р., 19:05
21 червня Підгайцівська громада останню земну шану віддала Захиснику України з села Воротнів Генелюку Миколі Петровичу.