Дата: від до Скинути

Дев’ятьом захисникам України нашої громади присвоєно звання «Почесний громадянин Волині» посмертно

10 грудня на сесії Волинської обласної ради було прийнято рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Волині» 25 загиблим (померлим) мешканцям області, які були учасниками АТО або ООС. У цьому почесному списку є вихідці з сіл нашої громади.

10:18 11.12.2020

Як у нашій громаді цінували українське

7 грудня відзначався Всесвітній день української хустки. Його почали святкувати лише рік тому з ініціативи групи громадських діячів, акторів та успішних жінок України. Завдяки діаспорі, день української хустки за такий короткий час набув статусу всесвітнього. Не залишився він непоміченим і в нашій громаді.

11:20 08.12.2020

З Днем місцевого самоврядування!

7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. Відтак професійне свято сьогодні  - й в працівників Підгайцівської сільської ради.

12:48 07.12.2020

Фонд соціального страхування України профінансує медико-соціальні послуги і допомоги для потерпілих за увесь період, упродовж якого видатки було призупинено

Від 26 листопада, набув чинності Закон України «Про внесення змін до підпункту 2 пункту 5 розділу II «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» № 941-IX, прийнятий Верховною Радою України 03.11.2020.

14:19 27.11.2020