Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного бухгалтера відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради

20.11.2019 р.

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169, розпорядження сільського голови від 19 листопада 2019 року № 47 «Про оголошення  конкурсу  на  заміщення  вакантних  посад» та з метою забезпечення конституційного  права  рівного доступу громадян до служби в органах місцевого самоврядування оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного бухгалтера відділу освіти, культури, молоді та спорту сільської ради

Умови конкурсу:

Кваліфікаційні вимоги:

• громадянство України;
  • вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
  • стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 3  років;
  • знання діючого законодавства України професійного спрямування;
  • вільне володіння державною мовою;
  • упевнений користувач ПК.

Особам, які претендують на зайняття вакантної посади, необхідно надати такі  документи:

• заяву про участь у конкурсі;
  • автобіографію;
  • дві фотокартки розміром 4x6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, про присудження наукового ступеня або вченого звання;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції заповнити електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру) за минулий рік за формою, відповідно до Закону України «Про запобігання  корупції»

Термін прийняття документів - протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу за адресоюПідгайцівська сільська рада, вул. Шкільна, 30, с.Підгайці Луцького району Волинської області, тел.: 797503.

Учасники конкурсу обов’язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, законів України  «Про службу в органах місцевого самоврядування»,  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про запобігання корупції», а також  законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків.