Заяви-розрахунки можна подавати дистанційно

Луцьке відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області інформує, що  з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції та вжиття заходів щодо упередження розповсюдження COVID-19 Фонд забезпечив можливість страхувальникам (роботодавцям) подавати заяви-розрахунки дистанційно.

10:57 18.11.2020

Ще раз - про карантин вихідного дня та обмеження помаранчевої зони

Минули перші субота й неділя «карантину вихідного дня», оголошеного Урядом. Проте, цей карантин буде діяти попередньо 3 тижні - до 30 листопада. Тому не зайвим буде нагадати, що забороняється у вихідні.

15:52 16.11.2020

Вихователь дитсадка «Малятко»– серед переможців конкурсу від українського видавництва

«Я буду вправним першачком» - це плідно підібраний комплект яскравих, сучасних, цікавих, різноформатних матеріалів для дітей 5-6 рочків. Він є розробкою провідних фахівців з дошкільної освіти видавництва «Генеза».

18:37 11.11.2020

У селі Вишнів відзначили престольне свято

8 листопада Українська Православна Церква вшановувала пам'ять великомученика Димитрія Солунського. Саме цей святий є небесним покровителем храму в селі Вишнів.

16:02 09.11.2020