В рамках тижня безпеки дорожнього руху поліцейський офіцер та спеціаліст з безпеки провели зустріч зі школярами

У Борохівській гімназії Підгайцівської сільської ради з учнями початкової ланки та старшокласниками працювали поліцейський офіцер громади Микола Толстіхін та вихователь безпеки Леся Киришун.

"Вишиванка генетичний код" - під таким гаслом у Підгайцях проходив навчально-патріотичний квест до Дня Вишиванки. ФОТО.ВІДЕО

“Вишиванка генетичний код” - під таким гаслом проходив навчально-патріотичний квест до Дня Вишиванки для школярів громади, організований працівниками Центру культури туризму, молоді та спорту, які долучили до нього заступників директорів з виховної роботи та учнів закладів загальної середньої освіти.

У День вишиванки інспектор ювенальної превенцї спільно зі спеціалістом з безпеки провели превентивний захід для учнів Липинського ліцею

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.  Інспектор сектору ювенальної превенції Луцького РУП лейтенант поліції Мацюк Марія та спеціаліст безпеки Леся Киришун відвідали навчальний заклад, учні якого у цей день прийшли до школи у вишитих сорочках, задля вшанування українських традицій. 

СЕСІЯ ПІДГАЙЦІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ: ДЕПУТАТИ ПРИЙШЛИ У ВИШИВАНКАХ

У День вишиванки, 18 травня сільський голова Юрій Семенюк скликав позачергову сесію. Тож, у цей день, голова та депутати Підгайцівської сільської ради підтримали національні традиції та вбралися у вишитий одяг.