Рішення, протоколи за 2020 рік

Протокол № 1 чергової сесії Підгайцівської сільської ради восьмого скликання від 04 грудня 2020 року

РІШЕННЯ чергової сесії Підгайцівської сільської ради восьмого скликання від 04 грудня 2020 року

Протокол № 2 позачергової сесії Підгайцівської сільської ради восьмого скликання від 15 грудня 2020 року

РІШЕННЯ Позачергової сесії Підгайцівської сільської ради восьмого скликання від 15 грудня 2020 року

Рішення сесії Підгайцівської сільської ради восьмого скликання від 15.12.2020 року № 2/17 «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Підгайцівської сільської ради»

Рішення сесії Підгайцівської сільської ради восьмого скликання від 15.12.2020 року № 2/18 «Про затвердження графіків роботи Центру надання адміністративних послуг, його територіального підрозділу і віддалених робочих місць»

Рішення ІІІ сесії Підгайцівської сільської ради VІІІ скликання від 24.12.2020 №3/6 "Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Підгайцівської сільської ради, його територіальний підрозділ та віддалені робочі місця"

Рішення ІІІ сесії Підгайцівської сільської ради VІІІ скликання від 24.12.2020 №3/7 "Про бюджет Підгайцівської сільської територіальної громади на 2021 рік"