З усіх питань можна звертатись до Головного спеціаліста Відділу містобудування та архітектури - Яручик Вікторії Русланівни , e-mail: urban.archi.terra@gmail.com

Рішення від 15.09.2021р. № 10/6 Про надання дозволу на розроблення детального плану території

Протокол громадських слухань з обговорення детального плану території (ДПТ) житлового кварталу в с. Романів, Луцького району, Волинської області  Відеофіксація

Заява про визначення обсягу стратегічної оцінки Детального плану  території земельної ділянки, площею 20,0 га для нового будівництва сучасного комплексу з переробки та утилізації твердих побутових відходів в селі Пальче на території Підгайцівської сільської ради

Протокол громадських слухань з обговорення ДПТ земельної ділянки для нового будівництва сучасного комплексу з переробки та утилізації твердих побутових відходів в с. Пальче Підгайцівської сільської ради. Відеофіксація.

Протокол з обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО) для нового будівництва сучасного комплексу з переробки та утилізації твердих побутових відходів в селі Пальче на території Підгайівської ТГ. Відеофіксація.

Громадські слухання по детальному плану територій

• Переглядів: 171

У БК с. Підгайці 14 грудня представники громадськості обговорили нові детальні плани території земельних ділянок орієнтовною площею 11,95 га, 1,20 га, 4,72 га для будівництва житлового кварталу в селі Романів на території Підгайцівської сільської ради, Луцького району Волинської області.