01 Грудня, 2023 р., 14:59
На території Підгайцівської ТГ в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 28 листопада 2023 року відбувся профілактичний рейд.
19 Вересня, 2023 р., 11:30
18 вересня 2023 року начальником служби у справах дітей (ССД) Підгайцівської сільської ради Піскорською Аліною, спеціалістом служби у справах дітей Овсіюк Наталією, поліцейським офіцером громади Грибом Дмитром здійснено рейди на території сіл Підгайці, Піддубці, Романів, Ботин, Хорлупи, Воротнів.
10 Серпня, 2023 р., 16:22
09 серпня 2023 року начальниця служби у справах дітей Підгайцівської сільської ради Аліна Піскорська, спеціаліст служби Наталія Овсіюк, поліцейський офіцер громади Дмитро Гриб, старости Василь Грудік, Олександр Романюк здійснили профілактичні рейди у села Піддубці, Гаразджа, Воротнів, Романів, Хорлупи, Струмівка.
20 Липня, 2023 р., 09:21
Навіть під час війни діти мають відпочивати і оздоровлюватись. Вони є одними з найвразливіших свідків війни, тому важливо забезпечити їм якісний відпочинок і можливість відновити фізичне здоров'я та психологічну рівновагу.
12 Червня, 2023 р., 10:16
9 червня під головуванням заступника Підгайцівського сільського голови Олександра Бляшука відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.
06 Червня, 2023 р., 12:16
На території громади проведено профілактичний рейд селами Воротнів, Піддубці, Гаразджа, Романів, Звірів, Борохів.
12 Травня, 2023 р., 14:30
Профілактичний рейд з метою запобігання недотримання батьками прав дітей здійснили на території сіл Ботин, Романів, Піддубці, Лище, Струмівка та Підгайці спеціалісти служби у справах дітей спільно з Поліцейські офіцери Підгайцівської громади
10 Травня, 2023 р., 14:04
У Підгайцівькій сільській раді систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини.
03 Травня, 2023 р., 16:46
Метою патронатної сім’ї є забезпечити дитині, яка опинилася у складних життєвих обставинах, житло, турботу, родинне тепло й піклування, поки складні життєві обставини її батьками не будуть подолані.
24 Квітня, 2023 р., 10:03
Працівники служби у справах дітей Аліна Піскорська, Наталія Овсіюк спільно з інспектором ювенальної превенції Марією Мацюк, Поліцейські офіцери Підгайцівської громади Дмитром Грибом здійснили профілактичний рейд у селах Пальче, Липини, Лище, Воротнів.