ГУ Пенсійний фонд України у Волинській області інформує

Зміни до порядку виплати допомоги на поховання та недоодержаної пенсії   з 01 квітня 2021

Зміни в організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги

Перелік банків уповноважених на виплату пенсій

Про перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам

З 01 червня 2021 року запроваджено нову  електронну форму листків непрацездатності

Перерахунок з 01 липня 2021 року громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Як ФОП-військовий сплачує податки за себе

Яким чином оподатковується дохід, отриманий ФО – спадкоємцем від продажу майнового паю ЮО (ТОВ), створеній внаслідок реорганізації колективного сільськогосподарського підприємства?

Платник податків стає суб’єктом електронного документообігу після надсилання першого будь-якого електронного документа .Як здійснюється електронний документообіг між платником податків та контролюючим органом, та в яких випадках він припиняється?

Волиняни сплатили 700 мільйонів гривень майнових податків