Коротко – про головне: ТОП-події жовтня

Жовтень став місяцем історичних змін для всієї України.  Відбулися місцеві вибори. Але не лише з виборчим процесом були пов’язані головні події нашої громади у жовтні.

11:42 02.11.2020

Нелегка служба в соціального працівника

У першу неділю листопада в Україні відзначають день працівника соціальної сфери. Цьогоріч він припадає на 1 листопада. У Підгайцівській сільській раді соціальна служба представлена відділом соціального захисту, у справах дітей, сім’ї та молоді.

11:34 30.10.2020

Благодійний фонд «Меморіал Голокосту «Бабин Яр» запрошує до «Розмови»

Благодійним фондом «Меморіал Голокосту «Бабин Яр» створено документальний онлайн-проєкт «Розмова», в якому заплановано зібрати історії кожного українця, зокрема, про події Другої світової війни та Голокосту.

12:15 28.10.2020

Підгайцівська ОТГ збільшилася на 11 сіл

До Підгайцівської ОТГ, яка утворилася в 2018 році шляхом добровільного об’єднання Підгайцівської та Лищенської сільських рад, а в січні 2020 року приєдналася Романівська, увійшло ще чотири громади.

14:54 26.10.2020

«Сузір’я талантів Підгайцівської громади»: нагородили переможців та учасників конкурсу

Вчорашній день подарував найприємніші миті цих «творчих змагань». Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк нагородив у кожній номінації і переможців, і учасників конкурсу. Їм були вручені, відповідно, Почесні грамотами та Подяки. Також кожен отримав грошову винагороду, так би мовити, для розвитку власної творчості чи захоплення.

13:31 21.10.2020

До уваги одержувачів житлових субсидій

У зв’язку з наближенням осінньо-зимового періоду 2020/21 року та з метою забезпечення його сталого проходження для отримувачів житлової субсидії, повідомляємо наступне.

09:24 20.10.2020

Дитячий садок європейського зразка!

Новозбудований дитячий садок у Крупі вчора відкривали під звуки духового оркестру, із запашним короваєм та гостями, які приїхали розділити радість свята. Адже для мешканців цього населеного пункту подія, дійсно, радісна і довгоочікувана. Дитсадка тут не було 50 років. Навіть у назву «Крупинка» вклали частинку села.

11:57 19.10.2020

Творчий конкурс визначив переможців

З 12 серпня по 30 вересня в Підгайцівській ОТГ тривав конкурс «Сузір’я талантів Підгайцівської громади». Ми шукали таланти в десятьох номінаціях.

15:09 15.10.2020