Майнові податки варто сплачувати своєчасно: РЕКВІЗИТИ

Своєчасно сплачені майнові податки - одна з передумов бюджетної стабільності громад. У Головному управлінні ДПС у Волинській області нагадують громадянам та господарюючим суб’єктам про обов’язок сплачувати майнові податки.

Вакансії для громадян, які бажають працювати

Понад 400 вакансій пропонує Луцький міський центр зайнятості у місті  Луцьку та Луцькому районі. Головний бухгалтер, водій, агроном, адміністратор, вантажник та інші професії, заробітна плата до 25000 гривень.

У конкурсі "Творчі сходинки педагогів Волині" 16 дипломантів з Підгайцівської громади

Підбито підсумки ХХVІII виставки дидактичних та методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині». Педагоги Підгайцівської сільської ради кожного року активно долучаються до фахового конкурсу й представляють свої роботи. Члени журі І етапу виставки, яка проходила у громаді, відібрали до участі в обласному етапі 29 методичних доробок, 16 з яких стали дипломантами.

Ангели на землі: у Підгайцях відлунав святковий концерт до Дня матері. ФОТО.ВІДЕО

12 травня у будинку культури села Підгайці був повен зал глядачів. В цей день зі сцени для всіх мам звучали вітання у творчих номерах юних артистів, які милували присутніх своїм вокалом, хореографічними номерами та ліричними виступами: пісня "Мама" у виконанні Мороз Еліани, вірш Ненчук Вікторії, гімнастичні номери Питель Анастасії та Семенович Анастасії, пісня "Мальви" у виконанні Софії Приходько та Яреми Анни, дует Григорчук Єлізара та Приходько Софії, виступ ансамблю народної музики "Криниченька".