Офіційні документи

2021 рік

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікування якості предмета закупівлі. Деревне паливо,брикети торфяні, паливна гранула пелета.

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості:"Капітальний ремонт котельні КП при Підгайцівській сільській раді в с. Хорлупи Луцького району Волинської області.

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, очікуваної вартості предмета закупівлі. Предмет закупівлі: Природний газ, код ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікування якості предмета закупівлі код ДК 021:2015 – 09110000-3 Тверде паливо (брикети торфяні, паливна гранула пелета,деревне паливо)

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ЗДІЙСНИТИ ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПОСТАЧАННЯ ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ ТА ПОСТАЧАННЯ ГАРЯЧОЇ ВОДИ ДЛЯ БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВ, ЩО НАДАЮТЬСЯ КП ПРИ ПІДГАЙЦІВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ. Предмет закупівлі: Природний газ, код ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо.