Виконання бюджету

Виконання бюджету Підгайцівської об’єднаної територіальної громади за січень-червень 2019 року

Виконання бюджету Підгайцівської об'єднаної територіальної громади за січень-серпень 2019 року

Виконання бюджету Підгайцівської об'єднаної територіальної громади за січень-травень 2020 року

Виконання бюджету Підгайцівської обєднаної територіальної громади за I півріччя 2020 року (моніторинг виконання плану по доходах, моніторинг виконання видатків загального фонду, моніторинг виконання видатків спеціального фонду)

Виконання бюджету Підгайцівської об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2020 року (видатки загального фонду, видатки спеціального фонду, доходи)