«Хто може скористатись одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням та хто не може бути декларантом?» - про це волиняни спілкувалися з податківцями в ході тематичної «гарячої» лінії

Дату та час отримання адмінпослуг у Центрах обслуговування платників можна визначити самостійно, - Головне управління ДПС у Волинській області

Чи звільняються від сплати ЄВ за себе ФОП та особи, які провадять незалежну професійну діяльність, які одночасно є найманими працівниками (застрахованими особами)?

Як проводити розрахункову операцію у разі продажу товарів з доставкою товарів через служби доставки?

Хто здійснює нарахування та сплату ПДВ при наданні нерезидентом на митній території України електронних послуг фізичній особі, у тому числі фізичній особі – підприємцю, не зареєстрованій платником ПДВ

Чи може бути зменшена ставка збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування?

Значні суми податкового боргу можуть стати перепоною при виїзді керівника за кордон

Терміни для реєстрації в ЄРПН розрахунку коригування - 1095 календарних днів з дати складання податкової накладної

Як подається заява про перехід на оподаткування як резидента Дія Сіті – платника податку на особливих умовах?

Нормативна грошова оцінка земель є базою оподаткування плати за землю

Чи застосовує СГ (перевізник) РРО та/або ПРРО, який не стягує плату за проїзд, але в салоні транспортного засобу встановлений валідатор, за допомогою якого відбувається зчитування вартості та кількості проїзду з електронно-технічного засобу пасажира?

За якими ставками ПДФО оподатковується дохід ФО – резидента, отриманий від послідовного продажу трьох легкових авто та четвертого вантажного автомобіля?

Чи повинні фізичні особи - підприємці, які є платниками єдиного податку, вести облік доходів та витрат?

Земельні ресурси Волині торік додали громадам понад півмільярда гривень надходжень

Чи необхідно застосовувати на господарській одиниці РРО та/або ПРРО ФОП – платнику ЄП, яка здійснює реалізацію супутніх товарів за готівку, та технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, в безготівковій формі шляхом внесення готівки через установи банку?

Як декларанту розрахувати базу для нарахування збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування щодо валютних цінностей?

Чи необхідно подавати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи ФО, яка у звітному (податковому) році отримала дохід від продажу одного з об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда не частіше одного разу на рік?

Фактично понесені фізичною особою витрати на придбання інвестиційного активу підтверджуються документами, що засвідчують факт здійснення розрахункових операцій

Чи має право ФО подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію та задекларувати активи, розташовані на території окремих країн?

Як оподатковуються виплати з 01.01.2022 нерезиденту за послуги з виробництва та/або розповсюдження реклами про резидента?

Яким чином ФОП, у тому числі платник ЄП, яка здійснює діяльність у декількох місцях продажу (господарських об’єктах), веде облік товарних запасів?

Скористатися правом на подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації можуть фізичні особі, у тому числі самозайняті особи

Дію режиму звільнення від оподаткування ПДВ операцій з постачання на митній території України вугілля та/або продуктів його збагачення припинено з 01.01.2022 року

Скористатися правом на подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації можуть фізичні особі, у тому числі самозайняті особи

Дію режиму звільнення від оподаткування ПДВ операцій з постачання на митній території України вугілля та/або продуктів його збагачення припинено з 01.01.2022 року

Що таке контрольна стрічка ПРРО та які вимоги щодоїї створення?

Які терміни передбачені для зберігання документів, пов’язаних з обчисленням і сплатою податків та зборів ФОП або ФО, яка здійснює незалежну професійну діяльність (адвокат, нотаріус тощо), у випадку проведення процедури припинення діяльності?

Варто уважно перевірити правильність подання до контролюючого органу даних про касира та ПРРО

Базу для нарахування збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування власник коштовного годинника та дороговартісної зброї  розраховує самостійно    

Податківці Волині просять споживачів  інформувати про порушення у сфері роздрібної торгівлі

До уваги бізнес-спільноти! Проведення фактичних перевірок відновлено

Отримана благодійна допомога не включається до розрахунку загального місячного (річного) оподаткованого доходу платника податку

Фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку першої та другої групи мають право не сплачувати єдиний податок

Допомога Збройним Силам України може включатися до витрат суб’єктів господарювання за підсумками 2022 року

На Волині за дві декади березня сплачено 279 мільйонів гривень єдиного внеску

Податковою знижкою можна скористатися до 31 грудня 2022 року

Для переходу з 1 квітня 2022 року на особливий режим оподаткування необхідно подати заяву

ДІЮ КЛЮЧА ЕЛЕКТРОННОГО ЦИФРОВОГО ПІДПИСУ МОЖНА ПРОДОВЖИТИ САМОСТІЙНО

Передача майна, надання послуг неприбутковою організацією, не пов’язаних з реалізацією її напрямів діяльності не вважається порушення вимог ПКУ

Реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків можна отримати у всіх Центрах обслуговування платників

Чи підлягає анулюванню реєстрація платником ПДВ для суб’єктів господарювання, які на період воєнного стану обирають ставку єдиного податку у розмірі 2 відс. від обороту?

Які особливості оподаткування та подання звітності у період воєнного стану?

Особи, які провадять незалежну професійну діяльність з 01 березня 2022 року можуть не сплачувати єдиний внесок за себе.

На Волині до місцевих бюджетів сплачено майже 1,6 мільярда гривень податків

Якщо платник ПДВ до переходу на єдиний податок за ставкою 2% придбавав товари з ПДВ, які залишились НЕ проданими на кінець ВС/НП, то чи може такий платник ПДВ мати право на ПК з ПДВ після завершення ВС/НП і повернення на загальну систему оподаткування ПДВ?

До держбюджету волинські платники перерахували майже 1,4 мільярда гривень податків

Якщо не анулюється реєстрація платника ПДВ, то чи потрібно буде нараховувати «умовні» податкові зобов’язання з ПДВ по активах, що були придбані з ПДВ, а реалізовані у період застосування єдиного податку за ставкою 2%?

Заяву про застосування спрощеної системи оподаткування зі ставкою 2 відсотки можна подати після 1 квітня 2022 року

Зареєструватися платником єдиного податку третьої групи за ставкою 2 відсотки доходу можна  у разі наявності видів діяльності, які заборонені для єдинників

Що робити, якщо під час камеральної перевірки виявлено ризики, які підлягають документальній перевірці?

Чи застосовується відповідальність до платників податків у зв’язку з неможливістю своєчасного виконання податкових обов’язків, передбачених ПКУ у зв’язку з запровадженням воєнного стану в Україні?

Завдяки легальним доходам волинян до держбюджету надійшло 103,5 мільйона гривень військового збору.

Яким чином здійснюється реєстрація КОРО на господарську одиницю?

Як здійснюється електронний документообіг між платником податків та контролюючим органом та в яких випадках він припиняється?

Яким чином заповнюються реквізити «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжного доручення на сплату ЄВ?

Громади Волині отримали в розпорядження 118 мільйонів гривень плати за землю

Чи потрібно закривати робочу зміну в ПРРО, якщо необхідно здійснити програмування (коригування) цін, найменування товарів, та обліку їх кількості?

Чи потрібно ФОП після реєстрації в ЄДР за місцем проживання подавати до контролюючого органу за основним місцем обліку повідомлення за ф. № 20-ОПП?

Які строки встановлені для подання декларації акцизного податку?

Легальна реалізація підакцизної продукції додала громадам Волині 31 мільйон гривень роздрібного акцизу 

У які строки контролюючий орган здійснює реєстрацію ФОП, як платника ЄП?

Офіційні доходи волинян поповнили бюджет на понад 1,4 мільярда гривень ПДФО

Для повернення надміру або помилково сплачених сум ЄВ необхідно подати заяву

До доходу резидента Дія Сіті не включаються суми коштів, сплачені ним за свій рахунок за договорами недержавного пенсійного забезпечення 

Дохід ФО – резидента, отриманий від продажу другого легкового автомобіля, оподатковується за ставкою 5 відсотків

ГромадиВолині залучили понад 31 мільйон гривень податку на нерухомість

Як здійснюється взяття на облік у контролюючих органах ЮО та їх відокремлених підрозділів або ФОП у період воєнного стану на території України?

Які товари є сільськогосподарською продукцією?

Як оподатковується ПДФО дохід ФО у вигляді безоплатно отриманих корпоративних прав (частки в статутному фонді ЮО) від іншої ФО – засновника підприємства, яка не є членом сім’ї першого та другого ступеня споріднення?

Яким чином суб’єктам господарювання, які здійснюють реалізацію товару за допомогою платiжних карт Visa i MasterCardiз використанням мережi Інтернет, проводити через РРО та/або ПРРО оплату за товар?

Реалізація алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального – лише за наявності ліцензії

Які СГ зобов’язані забезпечити можливість здійснення держателями електронних платіжних засобів розрахунків за продані товари (надані послуги) з використанням електронних платіжних засобів?

Іноземна компанія може отримати статус податкового резидента України за умови дотримання певних умов

Чи є об’єктом оподаткування ПДВ операція з надання/отримання платником податку поворотної/безповоротної фінансової допомоги?

Чи потрібно при продажу основних засобів, які при їх ліквідації обліковувались у бухгалтерському обліку на рахунках «Товари» або «Виробничі запаси», застосовувати РРО?

Як відкривається спеціальний рахунок в банку для цілей одноразового (спеціального) добровільного декларування?

Якщо не анулюється реєстрація платника ПДВ, то чи потрібно буде нараховувати «умовні» податкові зобов’язання з ПДВ по активах, що були придбані з ПДВ, а реалізовані у період застосування єдиного податку за ставкою 2%?

Чи може ЮО, яка внесена до Реєстру неприбуткових установ та організацій, обрати третю групу спрощеної системи оподаткування?

Які особливості подання громадянами податкової декларації про майновий стан і доходи в зв’язку із запровадженням воєнного стану?

Платники податків Волині понад 97 відсотків звітів подають через Електронний кабінет

Які особливості оподаткування та подання звітності у період воєнного стану?

Чи застосовується відповідальність до платників податків у зв’язку з неможливістю своєчасного виконання податкових обов’язків, передбачених ПКУ у зв’язку з запровадженням воєнного стану в Україні?

Податковий внесок Волині до бюджетів – майже 4 мільярди гривень.

Яким чином та за якими реквізитами бюджетного рахунку сплатити суму збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування?

Волинські страхувальники спрямували на соціальні потреби 2,1 мільярда гривень єдиного внеску

Розрахунок податкових зобов’язань з плати за землю включає елемент бази оподаткування - нормативну грошову оцінку земельної ділянки

Чи зобов’язані СГ щоденно створювати (друкувати) на РРО та/або ПРРО фіскальні звітні чеки та забезпечувати їх зберігання?

Чи зобов’язаний СГ застосовувати РРО та/або ПРРО при здійсненні роздрібної торгівлі алкогольними напоями (тютюновими виробами) у безготівковій формі, в тому числі шляхом переказу коштів із розрахункового рахунку на розрахунковий рахунок через установи банку?

Волинські податківці та фахівці Держпродспоживслужби обговорили  спільні заходи задля контролю у сфері ціноутворення

В який термін подається заява про відмову від використання особливостей оподаткування, передбачених п. 9 підрозд. 8 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ?

Оборонний внесок волинян – 144 мільйони гривень військового збору до держбюджету

Документ, який підтверджує  прийняття контролюючим органом одноразової (спеціальної) добровільної декларації, поданої через Електронний кабінет – друга квитанція

За який звітний період, в який термін та в якому вигляді (електронному чи на паперових носіях) ФО, щодо яких до ЄДР внесено запис про припинення підприємницької діяльності ФОП, подають останню податкову декларацію платника ЄП – ФОП та Додаток 1 до неї?

Яким чином можна виправити помилково проведену через РРО операцію «службове внесення», у т.ч. якщо СГ не виправив таку помилку протягом робочого дня?

Яким суб’єктам господарювання в період дії воєнного стану на території України надається звільнення від сплати ПДВ при ввезенні товарів на митну територію України у митному режимі імпорту?
Чи оподатковується ПДФО відшкодована ФО, які надають послуги з перевезення, сума вартості пального, витраченого при наданні послуг з перевезення для забезпечення потреб ЗСУ та підрозділів територіальної оборони?     

Чи проводять податкові органи у період воєнного стану фактичні перевірки щодо встановлених державою фіксованих цін, граничних цін та граничних рівнів торговельної надбавки (націнки) та які підстави проведення таких перевірок?

Яким документом платник податку може підтвердити суму сплачених відсотків по іпотечному житловому кредиту, якщо має квитанції, у яких зазначено однією сумою сплачений основний платіж та відсотки (ануїтетні платежі)?

На Волині до місцевих бюджетів сплачено 156 мільйонів гривень плати за землю

Які ставки збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування?

На Волині до місцевих бюджетів сплачено 40 мільйонів гривень податку на нерухомість

Чи має можливість платник, який обрав ЄП за ставкою 2 відс. доходу, обрати іншу ставку ЄП протягом року?

Чи підлягає оподаткуванню військовим збором дохід у вигляді вартості успадкованого майна, який оподатковується за нульовою ставкою ПДФО?

Для кого визначається мінімальне податкове зобов’язання у разі передачі земельних ділянок в оренду (суборенду), емфітевзис або інше користування?

Яким чином оподатковується дохід, отриманий ФО-спадкоємцем від продажу майнового паю ЮО (ТОВ), створеній внаслідок реорганізації колективного сільськогосподарського підприємства?

Щодо яких активів не здійснюються нарахування та сплата збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування?

Як у період відсутності зв’язку між ПРРО та фіскальним сервером контролюючого органу здійснюються розрахункові операції в режимі офлайн під час воєнного стану?

Чи застосовуються штрафні санкції та пеня за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності у період запровадженням воєнного стану в Україні?