Повідомлення про нові рахунки для сплати за комунальні послуги

Комунальне підприємство при Підгайцівській сільській раді повідомляє, що з 01 січня 2021 року для сіл Лище, Воротнів, Підгайці, Крупа, Струмівка, Піддубці, Романів, Липини, Борохів будуть діяти нові розрахункові рахунки для сплати за вивіз ТПВ (сміття), водопостачання та водовідведення.

14:20 16.12.2020

Друга сесія – короткі підсумки

15 грудня відбулася друга позачергова сесія Підгайцівської сільської ради під головуванням сільського голови Юрія Михайловича Семенюка. У сесійному засіданні взяли участь 24 депутати з 26.

11:16 16.12.2020

Ліквідатори Чорнобильської катастрофи: вони рятували світ

14 грудня в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Чому саме цей день вибрано для вшановування ліквідаторів? Справа в тому, що 30 листопада 1986 року було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, а 14 грудня було надруковано в ЗМІ повідомлення про те, що держкомісією прийнятий в експлуатацію комплекс захисних споруд.

14:02 14.12.2020