Піддубцівські ліцеїсти відвідали Інформаційний центр ЄС при Волинському національному університеті імені Лесі Українки

Піддубцівський ліцей славиться своїм Євроклубом, в якому постійно відбуваються активності, спрямовані на просвіту та популяризацію європейських цінностей серед учнів.

Правила поведінки на льоду: заходи попередження нещасних випадків серед дітей і школярів під час льодоставу

В зимовий період особливу небезпеку викликає загибель людей, зокрема дітей через неправильне поводження на льоду. Дитяча цікавість та бажання спробувати щось нове може спонукати молодих людей випробувати на міцність кригу, яка з першими морозами утворилася на ставку чи річці. Найчастіше, біда трапляється через необачність та нехтування елементарних правил безпеки.

У відкритому чемпіонаті Ківерцівської ДЮСШ з волейболу змагалась команда з Підгайців

У суботу, 2 грудня у місті Ківерці проходив Відкритий чемпіонат Ківерцівської ДЮСШ з волейболу серед дівчат 2006 р.н., присвячений дню Св. Миколая, де взяли участь чотири команди з Ківерець, Рудників, Підгайців та Берестян.

Стало відомо хто переміг у Першості Підгайцівської громади з шашок

КЗ "Центр культури, туризму молоді та спорту" Підгайцівської сільської ради провели Першість Підгайцівської сільської ради з шашок. Змагання проходили на базі Піддубцівського ліцею. Найкращих гравців у шашки визначали серед ліцеїв та гімназій громади. Тож, маємо нагоду привітати команду Гаразджанської гімназії та Лищенського ліцею з перемогою.

Депутати підтримали звернення до Кабінету Міністрів України про недопущення ускладнення ввезення гуманітарної допомоги в Україну

Під час пленарного засідання чергової 34 сесії Підгайцівської сільської ради 30 листопада, депутатський корпус підтримав звернення до Кабінету Міністрів України про недопущення ускладнення ввезення гуманітарної допомоги в Україну.

Корисні посилання