Щодо важливих питань з різних сфер життя суспільства

Результати дослідження щодо проблеми працевлаштування людей інвалідністю, проведеного в рамках спільної ініціативи Міністерства соціальної політики України, проекту Ради Європи «Розвиток соціальних прав людини як ключовий чинник сталої демократії в Україні та громадської організації «Громадський рух «Соціальна єдність». Ця інформація дозволить суттєво покращити інформування бізнесу щодо бар’єрів і можливостей у створенні сприятливих умов для працевлаштування людей з інвалідністю. У разі виникнення додаткових питань просимо звертатися за телефоном: 098 876 99 56 або електронною адресою: media@strategi.com.ua.

Мінсоцполітики розробляє нові стимули для працевлаштування людей з інвалідністю

Луцький об"єднаний міський територіальний центр комплектування  та соціальної підтримки інформує про "Перспективи військової служби за контрактом".

ГУ ДПС у Волинській області інформує:

Юридична особа – платник ЄП третьої або четвертої групи може надіслати запит через Електронний кабінет

Перевізник - єдинник у разі проведення розрахунків з використанням талонів, квитків
РРО/ПРРО не застосовує

Як  декларанту розрахувати базу для нарахування збору з одноразового декларування? - про це волиняни спілкувалися з податківцями в ході тематичної «гарячої» лінії

Юридична особа, яка внесена до Реєстру неприбуткових установ та організацій, може обрати третю групу спрощеної системи оподаткування

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини інформує:

Уповноважений: будь-яке обмеження у правах осіб, які не вакцинувалися, є неприпустимою і прямо порушує норми Конституції

Якщо Ваші права порушено – звертайтесь до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відеоролик за посиланнямhttps://www.youtube.com/watch?v=JfsLie3Iz7Q

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини вимагає посилити контроль за додержанням права на захист від насильства дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані в сімейні форми виховання.