ПОЛОЖЕННЯ

ПРО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ В ПІДГАЙЦІВСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

 Це Положення встановлює порядок ініціювання, підготовки та проведення громадських слухань, а також урахування їх результатів органами місцевого самоврядування Підгайцівської сільської ради, її посадовими особами.

Громадські слухання є однією з форм участі жителів територіальної громади у здійсненні місцевого самоврядування, яка передбачена статтею 13 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні". Повний документ.

Громадські слухання по детальному плану територій

Громадські слухання по детальному плану територій

 

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повна назва документа державного планування: проект документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку генерального плану с. Підгайці, Крупа, Липини, Пальче, Звірів Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області з метою визначення принципових напрямків необхідності раціонального використання земель, створення належних умов для життєзабезпечення, обґрунтування довгострокової стратегії планування, забудови та іншого використання території населеного пункту с. Підгайці, Крупа, Липини, Пальче, Звірів. Це комплексний документ для здійснення стратегічної та оперативної діяльності селищної ради у напрямку соціально-економічного розвитку, організації вулично-дорожнього руху, інженерного обладнання і благоустрою, охорони природи, а також визначення черговості освоєння територій. Повний документ за посиланням: Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Звіт про СЕО с. Звірів. Пояснювальна записка до проекту с. Звірів.

Звіт про СЕО с. Пальче. Пояснювальна записка до проекту с. Пальче.

Звіт про СЕО с. Липини. Пояснювальна записка до проекту с. Липини.

Звіт про СЕО с. Підгайці. Пояснювальна записка до проекту с. Підгайці.

Звіт про СЕО с. Крупа. Пояснювальна записка до проекту с. Крупа.

Розпорядження сільського голови  від 19 грудня 2022 року № 60 "Про заходи з підготовки громадських слухань"

Розпорядження сільського голови від 01 лютого 2023 року № 8 "Про заходи з підготовки громадських слухань"

Розпорядження сільського голови від 27 липня 2023 року № 54 "Про проведення громадських слухань щодо перейменування вулиць в населених пунктах на території підгайцівської сільської ради

 

Повідомлення про громадські слухання щодо обговорення детального плану території земельної ділянки

Повідомляємо, що на підставі рішення Підгайцівської сільської ради №20/6 від 16 вересня 2022 року розроблена містобудівна документація «Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної інфраструктури в с.Липини Луцького району Волинської області».