Рубрика, де ви знайдете актуальну інформацію щодо роботи ЦНАП Підгайцівської громади, адміністративних послуг та роз’яснень з інших важливих для жителів громади питань.

05 Травня, 2021 р., 14:25
27 Квітня, 2021 р., 08:55
Надання послуг в одному приміщенні для мешканців нашої громади стало можливим завдяки відкриттю ЦНАПу.

06 Квітня, 2021 р., 12:09
7 квітня о 12.00 у приміщенні Липинського старостинського округу Підгайцівської сільської ради відбудеться відкриття Центру надання адміністративних послуг, що розміщений за адресою с. Липини, вул. Центральна 7. Захід відбудеться з дотриманням всіх карантинних вимог.
22 Березня, 2021 р., 11:41
04 січня 2020 року Підгайцівською сільською радою було прийнято декларацію про наміри щодо створення ЦНАП, як правонаступника Липинської сільської ради – учасника Фази впровадження «Напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «ULEAD з Європою», що фінансується ЄС та його членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією і реалізується на замовлення Шведського агентства міжнародного розвитку (Sidа).