Відкриття Центру надання адміністративних послуг

• Переглядів: 308

7 квітня о 12.00 у приміщенні Липинського старостинського округу Підгайцівської сільської ради відбудеться відкриття Центру надання адміністративних послуг, що розміщений за адресою с. Липини, вул. Центральна 7. Захід відбудеться з дотриманням всіх карантинних вимог.

Про створення ЦНАП по програмі «U-LEAD з Європою»

• Переглядів: 411

04 січня 2020 року Підгайцівською сільською радою було прийнято декларацію про наміри щодо створення ЦНАП, як правонаступника Липинської сільської ради – учасника Фази впровадження «Напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «ULEAD з Європою», що фінансується ЄС та його членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією і реалізується на замовлення Шведського агентства міжнародного розвитку (Sidа).