Рубрика, де ви знайдете актуальну інформацію щодо роботи ЦНАП Підгайцівської громади, адміністративних послуг та роз’яснень з інших важливих для жителів громади питань.

Відкриття Центру надання адміністративних послуг

7 квітня о 12.00 у приміщенні Липинського старостинського округу Підгайцівської сільської ради відбудеться відкриття Центру надання адміністративних послуг, що розміщений за адресою с. Липини, вул. Центральна 7. Захід відбудеться з дотриманням всіх карантинних вимог.

12:09:01 06.04.2021

Про створення ЦНАП по програмі «U-LEAD з Європою»

04 січня 2020 року Підгайцівською сільською радою було прийнято декларацію про наміри щодо створення ЦНАП, як правонаступника Липинської сільської ради – учасника Фази впровадження «Напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «ULEAD з Європою», що фінансується ЄС та його членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією і реалізується на замовлення Шведського агентства міжнародного розвитку (Sidа).

11:41:33 22.03.2021