Рубрика, де ви знайдете актуальну інформацію щодо роботи ЦНАП Підгайцівської громади, адміністративних послуг та роз’яснень з інших важливих для жителів громади питань.

20 Січня, 2023 р., 11:50
Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.
04 Березня, 2022 р., 09:47
Пенсійний фонд України повідомляє.
01 Лютого, 2022 р., 15:14
05 Травня, 2021 р., 14:25
27 Квітня, 2021 р., 08:55
Надання послуг в одному приміщенні для мешканців нашої громади стало можливим завдяки відкриттю ЦНАПу.
06 Квітня, 2021 р., 12:09
7 квітня о 12.00 у приміщенні Липинського старостинського округу Підгайцівської сільської ради відбудеться відкриття Центру надання адміністративних послуг, що розміщений за адресою с. Липини, вул. Центральна 7. Захід відбудеться з дотриманням всіх карантинних вимог.