Оголошення про проведення конкурсу на право оренди комунального майна територіальної громади Підгайцівської сільської ради.

Відповідно до рішення сесії сільської  ради від 19.02.2019 року №3/18, Підгайцівська сільська рада оголошує конкурс на передачу в оренду об’єкт комунальної власності:
1. Частину нежитлового  приміщення, яке розташоване за адресою: с. Лище, вул. Центральна, 81, площею 14,0 м. кв. (приміщення Лищенської АЗПСМ) для надання стоматологічних послуг.
Основні умови конкурсу:
1. Строк оренди
 - 2 роки 11 місців.
2. Утримання приміщень у належному стані, за необхідності проведення поточного або капітального ремонту приміщень, що не спричиняє права власності орендарем на об’єкт комунальної власності.
3. Щомісячна компенсація вартості спожитих комунальних послуг.
4. Стартова орендна плата становить 995,00 грн. в місяць (без вартості енергоносіїв).
5. Суборенда орендованого об’єкту заборонена.

Для участі в конкурсі претендент подає на розгляд комісії такі матеріали:
1) заяву про участь у конкурсі з пропозиціями щодо виконання умов конкурсу, а також документи, зазначені в оголошенні про конкурс.
2) відомості про претендента:
для юридичної особи:
— документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;
— посвідчені нотаріусом копії установчих документів;

для фізичної особи:
— копію документа, що посвідчує особу, або належним чином оформлену довіреність;
— завірену належним чином копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців;

Для довідок звертатись в Підгайцівську сільську раду с. Підгайці вул.. Шкільна,30  тел. 79-75-03; 70-46 -55