08 Травня, 2024 р., 16:14
8 травня на Меморіалі слави у Підгайцях Хвилиною мовчання, спільною молитвою та покладанням квітів до оновленого фотостенда полеглих за Україну Героїв - жителів Підгайцівської громади вшанували односельців, які загинули у Другій світовій війні та війні з російським окупантом від 2014 року.
07 Травня, 2024 р., 12:00
Підбили підсумки 1 етапу огляду робіт «Діти за безпечне майбутнє-2024», метою якого є розвиток у дітей творчих здібностей, бережливого ставлення до природи та довкілля, поважного ставлення до правил безпеки та здорового способу життя, популяризація професії пожежника-рятувальника.
06 Травня, 2024 р., 11:06
Пасхальний кролик та Великодні авторські писанки - тематичну фотозону встановили біля пам'ятника Тарасу Шевченку у Підгайцях.
03 Травня, 2024 р., 12:58
Сьогодні, 3 травня 2024 р., в селі Підгайці Луцького району на Свято-Михайлівському храмі ПЦУ встановили центральний купол.
01 Травня, 2024 р., 16:05
Вже традиційно, напередодні Великодня, колективи закладів освіти, жителі громади, працівники комунальних закладів, старостатів збираються у різних локаціях, щоб причепурити та оновити зелені зони, сквери, алеї, громадські місця.
01 Травня, 2024 р., 16:02
Щороку конкурс Волинського національного університету імені Лесі Українки "Зробимо Волинь кращою" збирає сотні креативних ідей серед учнів шкіл нашого краю, переважна більшість яких має соціальне спрямування.
30 Квітня, 2024 р., 15:25
З 14 по 20 квітня столиця Греції - Афіни гостинно приймала представників з різних країн в рамках освітньо-спортивного фестивалю Educational Games.