Начальник Відділу освіти, культури молоді та спорту Жанна Скороход та директор КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Підгайцівської сільської ради Світлана Зінкевич провели паралельні зустрічі з директорами шкіл та заступниками щодо підготовки закладів освіти до нового навчального року. 


На нарадах говорили про  організацію навчального процесу,  про освітні програми та навчальні плани, про вимоги санітарного регламенту  щодо медичного обслуговування, безпеку життєдіяльності учасників освітнього процесу та організацію харчування. 


Про зміни в інклюзивній освіті розповів директор КУ "Інклюзивно - ресурсний центр Підгайцівської сільської ради Волинської області" Юрій Туровський.
Заступник директора з навчально-виховної роботи (початкова ланка) Підгайцівського ліцею Олена Бажул ознайомила присутніх зі змінами щодо оцінювання в початковій школі за вимогами Нової української школи.


Світлана Зінкевич поінформувала учасників наради про підвищення кваліфікації у 2021-2022 н.р., про проведення супровізії, організацію професійних спільнот педагогічних працівників сільської ради та сертифікацію вчителів.


Обговорили також особливості організації та підготовки конкурсів і олімпіад в 2021-2022 н.р., особливу увагу звернули на участь у конкурсі «Учитель року».

Заступник Підгайцівського сільського голови Валентин Приходько поінформував, що загалом, рівень підготовки закладів освіти до нового навчального року належний. «Невдовзі ми радо прийматимемо школярів у стінах оновлених ліцеїв та гімназій громади», - зазначив посадовець.