24 найпростіших укриття у Підгайцівській громаді готові до використання

Дата: 05.06.2023 13:52

Днями спеціалізована комісія обстежила найпростіші укриття, що знаходяться у приватній власності та у власності Підгайцівської сільської ради.

Це переважно підвальні приміщення у багатоповерхівках, дитсадках, адмінбудівлях громади.

Окрім того, у громаді є 4 протирадіаційні укриття, тож загалом 28 місць, де можна перебувати під час небезпеки.

Упродовж дня головний фахівець сектору цивільного захисту Луцького РУГУ ДСНС України у Волинській області Роман Андрієвський та Поліцейський офіцер громади Дмитро Гриб, разом із головною спеціалісткою відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради Тетяною Павлович об'їхали усі 24 найпростіші укриття, що доступні мешканцям громади під час повітряної небезпеки та перевірили утримання захисних споруд цивільного захисту на території Підгайцівської громади.

Така необхідність виникла після трагічного випадку у Києві, тож обласна військова адміністрація доручила усім громадам Волині перевірити доступність до укриттів, умови, в яких можуть перебувати люди.