У скарбничці здобутків ЗЗСО громади - 11 призерів учнівських олімпіад з хімії, історії України, української мови і літератури

Дата: 08.12.2023 10:23

Серед переможців та призерів ІІ районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії, історії України, української мови і літератури – школярі Підгайцівської громади, - про це повідомили у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради.

1 та 2 грудня школярі – призери І етапу шкільних олімпіад серед учнів Підгайцівської громади з хімії, історії України та української мови і літератури взяли участь у ІІ етапі, де змагалися учні Луцького району.

Тож щиро вітаємо переможців та їх наставників з української мови і літератури:

І місце – Софія Приходько, Підгайцівський ліцей, кнрівник – Лариса Садова;

ІІІ місце - Єлизавета Корецька, Підгайцівський ліцей, керівник – Галина Радченко;

ІІІ місце Панасюк Мар’яна, Лищенський ліцей, керівник – Раїса Таренда.

Кращими знавцями історії стали:

І місце – Дарина Драницька, Піддубцівський ліцей, керівник – Марія Бєлова;

ІІ місце – Єва Ткачук, Лищенський ліцей, керівник – Валентина Крикавська;

ІІ місце – Софія Василевська, Піддубцівський ліцей, керівник – Марія Бєлова;

ІІІ місце – Панасюк Мар’яна, Лищенський ліцей, керівник – Валентина Крикавська.

Маємо переможців та призерів і в природничій галузі. Кращими юними хіміками Луцького району стали:

І місце – Дарина Якимчук, Піддубцівський ліцей, керівник – Лілія Купіч;

І місце – Аліна Мельничук, Підгайцівський ліцей, керівник – Ольга Вахно;

ІІ місце – Соломія Філозоф, Крупівська гімназія, керівник – Людмила Гадзінська;

ІІ місце – Софія Швець, Липинський ліцей, керівник – Валентина Філіпчук.

Щиро вітаємо талановитих школярів та їх наставників! Дякуємо за працю й бажаємо подальших успіхів.