Вітаємо призерів ll етапу Всеукраїнських шкільних олімпіад з географії, астрономії, німецької мови.

Дата: 15.12.2023 12:53

Стало відомо, хто переміг у  ІІ етапі Всеукраїнських шкільних олімпіад ще з трьох предметів: географії, астрономії, німецької мови, про що повідомили у Відділі освіти, культурі, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради.

"Пишаємося здобутками школярів Підгайцівської громади, які брали участь у ІІ етапі олімпіад з географії, астрономії та німецької мови та стали переможцями та призерами!

Тож вітаємо юних географів:

І місце: Іванна Шевчук, Піддубцівський ліцей, керівник – Ірина Піщук

ІІ місце - Оксана Гринчишин, Підгайцівський ліцей, керівник – Галина Баран;

Олександр Мосіюк, Лищенський ліцей, керівник – Ольга Мельничук

ІІІ місце - Марина Романюк, Лищенський ліцей, керівник – Ольга Мельничук

Чудовий результат з астрономії, посівши почесне ІІ та ІІІ місця , показали Софія Ткачук, Піддубцівський ліцей, керівник – Ярослава Рицай, Олексій Остаповець, Підгайцівський ліцей, керівник - Віктор Голрвійчук.

Маємо II місце з олімпіади з німецької мови: Аліна Журба, Підгайцівський ліцей, керівник – Вікторія Давидюк.

Вітаємо учнів та їх мудрих наставників!!! Зичимо невичерпної наснаги, подолання нових вершин та Перемоги!"