Вітаємо педагога Піддубцівського ліцею Володимира Семенюка з почесним 3 місцем у конкурсі педагогічної майстерні «Учитель року»

Дата: 07.12.2023 14:36

"Традиційно, на початку грудня освітянська спільнота нашої області обʼєднана конкурсом педагогічної майстерні «Учитель року». Це фахове випробування педагогічної майстерності, яке, насамперед, має на меті сприяти обміну досвідом кращих з кращих педагогів", - розповіла в.о. начальниці Відділу освіти, культури, молоді та спорту Світлана Зінкевич.

"Цьогоріч педагоги - фізики пройшли пʼять фахових випробувань, два з яких - в очному режимі. I етапі конкурсу в номінації «Фізика», лауреатом став Володимир Семенюк, педагог з Піддубцівського ліцею.

Це високе досягнення, яке дається важкою працею й відданістю улюбленій справі! Щиро вітаємо Володимира Степановича з почесним 3 місцем! Дякуємо за Вашу нелегку працю й зичимо нових звершень та перемог!", - розповіла посадовиця.

#Піддубцівський ліцей