Рейд «Профілактика насильства»

Дата: 01.12.2023 14:59

На території Підгайцівської ТГ в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 28 листопада 2023 року відбувся профілактичний рейд.

Фахівець соціальної роботи Оксана Патрай, начальник служби у справах дітей Аліна Піскорська спільно з поліцейським офіцером громади Дмитром Грибом відвідали сім"ї, які опинилися у складних життєвих обставинах, або мають такі ризики.

Працівники соцслужб та поліцейський офіцер під час рейду провели профілактичні бесіди з населенням на теми: "Домашнє насильство та його наслідки", "Як мирно розв'язати конфлікт".

Досить часто ми стикаємося у житті з жорстокістю або стаємо свідками насильства, яке не оминає і найбільш вразливих членів суспільства - дітей.

Нажаль, такий випадок був зафіксований і під час профілактичного рейду, коли вчасне виявлення факту жорстокого поводження з дитиною допомогло врятувати життя.

Тож звертаємо увагу жителів громади на важливості не стояти осторонь фактів насилля та повідомляти відповідні служби.

Більш детальна інформація, куди необхідно звертатись на нашому сайті за посиланням:

Поліцейські офіцери Підгайцівської громади