Профілактичний рейд служби у справах дітей селами Підгайцівської громади

Дата: 19.09.2023 11:30

18 вересня 2023 року начальником служби у справах дітей (ССД) Підгайцівської сільської ради Піскорською Аліною, спеціалістом служби у справах дітей Овсіюк Наталією, поліцейським офіцером громади Грибом Дмитром здійснено рейди на території сіл Підгайці, Піддубці, Романів, Ботин, Хорлупи, Воротнів.

Відвідано сім’ї, які перебувають на контролі ССД, з батьками проведено профілактичні бесіди, щодо належного утримання, виховання та розвитку дітей.

Особливу увагу під час рейду приділили профілактиці шкідливих звичок, які згубно впливають на якість життя сімей.

Також, спеціалісти перевірили житлово-побутові умови сімей у відповідності до поданих заяв та обстежили сім’ї, які є внутрішньо переміщеними особами.