09 серпня 2023 року начальниця служби у справах дітей Підгайцівської сільської ради Аліна Піскорська, спеціаліст служби Наталія Овсіюк, поліцейський офіцер громади Дмитро Гриб, старости Василь Грудік, Олександр Романюк здійснили профілактичні рейди у села Піддубці, Гаразджа, Воротнів, Романів, Хорлупи, Струмівка.

Учасники рейду відвідали 5 сімей, які перебувають на контролі служби у справах дітей через ризик опинитися в складних життєвих обставинах та одну сім’ю, яка перебуває на обліку. Загалом, в обстежених сім'ях виховуються 19 дітей.

✅За результатами рейду з'ясували, чи не порушуються в цих родинах права дітей, чи створені належні умови для їх виховання та розвитку, провели профілактичну роботу з батьками, наголосили про недопущення порушення статті 150 Сімейного кодексу України (обов’язки батьків щодо виховання та розвитку дитину). Також, спеціалісти попередили про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків (стаття 184 КУпАП).

Поліцейські офіцери Підгайцівської громади було складено два адміністративні протоколи за неналежне виконання батьківських обов'язків згідно статті 184 ККУ.

✔️Крім того, під час рейду обстежили 1 сім’ю за заявою батька, щодо перевірки житлово-побутових умов проживання дитини-інваліда та 2 сім’ї, в яких виховуються 7 дітей на підставі зміни порядку виготовлення і видачі посвідчень багатодітної сім’ї.