На території громади проведено профілактичний рейд

Дата: 06.06.2023 12:16

На території громади проведено профілактичний рейд селами Воротнів, Піддубці, Гаразджа, Романів, Звірів, Борохів.

Фото без опису

"Метою проведення превентивних бесід було запобігання порушення прав та законних інтересів неповнолітніх, які виховуються в сім'ях, що перебувають на контролі служби у справах дітей", - повідомила начальниця служби Аліна Піскорська.

Загалом відвідали 8 сімей, де виховується 27 дітей. В одній із родин звернули увагу батьків на необхідності консультації дитини у сімейного лікаря.

Спеціалістів ССД супроводжував Поліцейський офіцер Підгайцівської громади Дмитро Гриб.