10 Квітня, 2023 р., 09:25
 7 квітня під головуванням заступника голови Підгайцівської сільської ради Олександра Бляшука відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.
29 Березня, 2023 р., 16:04
Днями працівники служби у справах дітей Підгайцівської сільської ради спільно з поліцейським офіцером громади здійснили профілактичний рейд в сім'ї на території сіл Лище, Воротнева, Романова, Новокотова, Ботина, Струмівки та Хорлуп.
08 Листопада, 2022 р., 12:11
У жовтні фахівці служби у справах дітей Підгайцівської сільської ради спільно з поліцейським офіцером громади відвідали 40 сімей громади, з них 8 сімей опікунів/піклувальників, 29 сімей які перебувають на контролі ССД, 1 сім'ю, де неповнолітній скоїв кримінальне правопорушення.
12 Жовтня, 2022 р., 11:11
10 жовтня під головуванням заступника голови Підгайцівської сільської ради Олександра Бляшука відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.
28 Вересня, 2022 р., 10:12
Проведення профілактичних рейдів – одна з форм роботи Служби у справах дітей Підгайцівської сільської ради.