"Заради дитини та сім'ї. Соціальні послуги в громадах" - працівники соцслужби Підгайцівської ТГ вивчали траєкторію розвитку соціальних послуг

Дата: 21.03.2024 10:34

20 березня у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків м. Луцька проходив Форум, який став майданчиком для обговорення напрямків розвитку в громадах соціальних послуг.

Фото без описуФото без опису

Метою проведення панельних дискусій форуму став пошук шляхів покращення доступності та якості соціальних послуг на рівні територіальних громад для дітей та сімей з дітьми, а також, об'єднання спільних зусиль держави, представників громад, міжнародних партнерів, громадських організацій, надавачів соціальних послуг задля досягнення мети, що є важливим етапом у втіленні національної стратегії трансформації системи інституційного догляду та виховання дітей.

Організаторами Форуму – Центр соціальних послуг Джерело та Дитячий фонд ООН ( UNICEF Ukraine )

На форум були делеговані представники 30 громад з трьох областей - Львівської, Волинської та Закарпатської.

Підгайцівську ТГ представили начальниця відділу соціального захисту населення Катерина Голубович та фахівець із соціальної роботи Оксана Патрай.