Інформуємо

06 Липня, 2023 р., 14:21
5 липня Фахівець із соціальної роботи Оксана Патрай, спільно з начальником служби у справах дітей Аліною Піскорською, старостою Катериною Манноновою та поліцейським офіцером Підгайцівської громади Дмитром Грибом здійснили спільний рейд у селах Борохівського старостату.
21 Червня, 2023 р., 14:40
13 червня відділом соціального захисту населення було здійснено моніторинг якості надання соціальних послуг (догляд вдома) у Лищенському старостинському окрузі.
19 Червня, 2023 р., 15:19
На базі Волинського обласного центру соціальних служб соціальні робітники відділу соціального захисту населення Підгайцівської сільської ради Балюк Тамара Ростиславівна та Войтюк Оксана Олексіївна прослухали тренінг по програмі ВООЗ "Самодопомога Плюс".
19 Червня, 2023 р., 12:43
На сторінці Мінсоцполітики у Фейсбуку повідомляють, що у межах ініціативи Олена Зеленська зі створення Всеукраїнської програми ментального здоров`я продовжується комунікаційна кампанія Ти як?
16 Червня, 2023 р., 09:50
13 червня Уряд ухвалив постанову, яка дає можливість в рамках експериментального проєкту максимально спростити процедуру звернення громадян за житловою субсидією і забезпечити швидке прийняття рішення щодо її надання.
12 Червня, 2023 р., 16:50
9 червня під головуванням  Валентина Приходька відбулось чергове засідання опікунської ради при виконавчому комітеті Підгайцівської сільської ради.
08 Червня, 2023 р., 14:39
Для зручності громадян працює низка інформаційних ресурсів соціального захисту населення.
06 Червня, 2023 р., 11:16
Система безоплатної правової допомоги (БПД) надає підтримку у випадках сексуального насильства, пов’язаного зі збройною агресією росії проти України та допомогу постраждалим від домашнього насильства.
16 Травня, 2023 р., 15:03
Єдина інформаційна система соціальної сфери (ЄІССС) допоможе налагодити пряму електронну комунікація між людиною, що потребує допомоги та державою.