Оголошення про початок виконання будівельних робіт у селі Липини

Дата: 30.08.2023 10:11

У селі Липини з 1.09.2023р. по 31.10. 2023р. виконуватимуться будівельні роботи з будівництва мережі напірної каналізації по польовій дорозі другої лінії за будинками вулиці Рівненської від котеджного містечка "Октава" ( вул. Сагайдачного, 9) до місця вирізки - каналізаційного колодязя, розташованого за житловим будинком с.Липини, вул. Рівненська 31.

Підстава: повідомлення про початок виконання будівельних робіт, реєстраційний номер ІУ051221230464.

Роботи будуть виконуватись на підставі Робочого проекту "Нове будівництво мереж водопостачання і водовідведення КМ " Октава" в селі Липини Луцького району Волинської області".

Виконавець робіт: ТОВ "Пусконалагоджувальна компанія".