Розпочато процедури громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля щодо планової діяльності СПТОВ "Модерн-Експо"

Дата: 27.01.2023 11:04

На виконання вимоги п 3, ст. 6 ЗУ "Про оцінку впливу на довкілля" та Постанови КМУ від 13.12.2017 №1026 "Про затвердження Порядку передачі документації для надання висновку з оцінки впливу на довкілля та фінансування оцінки впливу на довкілля та Порядку ведення Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля" та у звязку з початком процедури громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля щодо планової діяльності СПТОВ "Модерн-Експо" (реєстраційний номер справи - 2022121310195) оприлюднюємо для доступу громадськості "Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля" . З повним "Звітом з оцінки впливу на довкілля" можна ознайомитись у приміщенні Підгайцівської сільської ради, вул. Шкільна 30.