У Підгайцівській громаді перейменують вулиці

Дата: 01.08.2023 09:57

У селах  громади від початку серпня стартують громадські обговорення щодо перейменування вулиць: у с. Борохів - вул. Гагаріна, с. Веснянка -  вул.1 Травня, с. Липини - вул. Першотравневої, с.Лище - вул. Возз'єднання, с. Хорлупи - вул. Першотравневої, с. Романів - вул. Першотравневої.

Таке розпорядження було прийняте сільським головою, керуючись статтею 42 ЗУ “Про місцеве самоврядування в Україні” на виконання Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки” з метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій щодо перейменування вулиць в населених пунктах на території Підгайцівської сільської ради та врахування їхньої думки під час прийняття відповідного рішення.

Громадські слухання проходитимуть з 1 серпня по 1 вересня 2023 року у старостатах громади.

Про конкретну дату, час і місце проведення громадських слухань у кожному населеному пункті буде повідомлено додатково старостами вказаних населених пунктів.