Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 10.04.2023 09:25

7 квітня під головуванням заступника голови Підгайцівської сільської ради Олександра Бляшука відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Порядок денний містив ряд питань, віднесених до повноважень служби у справах дітей Підгайцівської сільської ради, серед яких:

Про надання дозволу на вчинення правочинів щодо нерухомого майна.

Про забезпечення харчуванням за рахунок бюджетних коштів дітей, з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, або перебувають на контролі служби у справах дітей, як такі, що можуть опинитися в складних життєвих обставинах.

Про визначення способу участі батька у вихованні малолітньої дитини.

Про встановлення піклування над дитиною, позбавленої батьківського піклування.

Зі слів начальника служби у справах дітей Аліни Піскорської, комісією були прийняті відповідні рішення в найкращих інтересах дітей.