Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 12.10.2022 11:11

10 жовтня під головуванням заступника голови Підгайцівської сільської ради Олександра Бляшука відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Порядок денний містив ряд питань, віднесених до повноважень служби у справах дітей Підгайцівської сільської ради, серед яких:

1. Про затвердження висновку про визначення місця проживання дитини П.
  2. Про забезпечення харчуванням в закладах освіти за рахунок бюджетних коштів дітей, з сімей, які опинилися в СЖО.
  3. Про затвердження висновку про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав Ф. відносно малолітніх дітей О. та І.
  4. Про ухилення від виконання батьківських обов’язків відносно неповнолітнього Д.
  5. Про ухилення від виконання батьківських обов’язків відносно неповнолітніх та малолітніх дітей.

Також, на комісії обговорювали зі старостами необхідність звернення уваги та підвищення контролю за сім’ями з дітьми без реєстрації місця проживання.