Підгайцівська громада придбала дрони для ЗСУ на 2 мільйони гривень

Дата: 28.12.2023 10:50

Фото без описуФото ілюстративне.

2 000 000 гривень Підгайцівська сільська рада спрямувала на забезпечення потреб підрозділів ЗСУ. За рахунок коштів місцевого бюджету було придбано квадрокоптери, керовані за допомогою спеціальної гарнітури різних технічних характеристик.

Нову партію безпілотників для виконання бойових завдань із оборони та захисту територіальної цілісності України передали у різних напрямках у відповідності до запитів військових та вже отримали перші фідбеки від наших захисників: “Оркам буде жарко-жарко, дякуємо за допомогу Підгайцівській ТГ, пташки вже виконують свої завдання”, - повідомляють військові.

Продовжуємо підтримувати наших Захисників! Дякуємо платникам податків Підгайцівської ТГ, працюємо разом заради Перемоги!

Більше про допомогу на ЗСУ у наших попередніх публікаціях:

Понад 20 млн Підгайцівська громада спрямувала на підтримку обороноздатності

ЧЕРГОВА ПІДТРИМКА ОБОРОНОЗДАТНОСТІ: КВАДРОКОПТЕРИ ПЕРЕДАЛИ НА ПІДРОЗДІЛИ ЗСУ