ЧЕРГОВА ПІДТРИМКА ОБОРОНОЗДАТНОСТІ: КВАДРОКОПТЕРИ ПЕРЕДАЛИ НА ПІДРОЗДІЛИ ЗСУ

Дата: 23.10.2023 15:11

Підгайцівська сільська  рада продовжує надавати підтримку Збройним силам України.

Квадрокоптери DJI Mavic 3 Fly More Combo, DJI Mavic 3 Thermal, DJI Mavic 3 Enterprise та 5 марки DJI Mavic 3 закупили коштом місцевого бюджету та передали на потреби військовослужбовців ЗСУ,  які виконують бойові завдання щодо захисту незалежності та територіальної цілісності України від російського вторгнення.

Відповідне рішення було прийняте депутатським корпусом на одній із сесій Підгайцівської сільської ради. Закупівлю дронів здійснено через електронну систему Prozorro на суму 971 500 гривень.

На фронті квадрокоптери потрібні для виявлення та фіксування координат ворога з метою швидкого їх знищення, що значною мірою може знизити кількість людських втрат.