Понад 20 млн Підгайцівська громада спрямувала на підтримку обороноздатності

Дата: 04.09.2023 10:41

28 серпня 2023 року на черговій сесії депутатський корпус Підгайцівської сільської ради збільшив видатки місцевого бюджету у сумі 1,5 млн. гривень за програмами оборонного спрямування.

Адже, підтримка обороноздатності нашої держави нині надважлива. Від початку повномасштабного вторгнення Підгайцівською сільською радою з

місцевого бюджету загалом на забезпечення оборонних заходів було виділено 20,7 млн.грн. Фінансова підтримка оборони здійснюється систематично за розробленими безпековими програмами.

На потреби військових крім фінансових ресурсів було передано, також, пальне, транспортні засоби.

Кошти вдалось спрямувати на оборону завдяки сумлінності платників податків громади, які продовжують працювати і розвиватись не дивлячись на всі негаразди і виклики війни.

Звичайно, з місцевого бюджету не можливо закрити всі потреби армії та забезпечити життєдіяльність громади одночасно, тому колективи установ та закладів Підгайцівської ТГ, наші жителі активно організовують та закривають численні запити та збори на армію власним коштом.

Лише спільними зусиллями ми зможемо перемогти нашого ворога.