Пошук

Послуги соціального страхування стали доступнипи в ЦНАПі Підгайцівської громади

Дата: 18.08.2021 15:53
Кількість переглядів: 668

Фото без опису

 

В Центрі надання адміністративних послуг Підгайцівської сільської ради створено віддалене робоче місце працівникам управління  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області для надання послуг з питань загальнообов’язкового державного соціального страхування  на рівні територіальної громади.

Фахівець працюватиме в ЦНАПі за адресою с. Липини, вул. Центральна, 7 – кожен 1-й  четвер місяця з 9.00 до 13.00.

Така співпраця сприятиме вдосконаленню організації роботи щодо підвищення продуктивності та якості обслуговування громадян Підгайцівської громади.

Відповідно до переліку послуг, які надаються органами Фонду соціального страхування України на робочих місцях, створених у віддалених та агентських пунктах, а також згідно рішення позачергової сесії Підгайцівської сільської ради №9/3 від 06.08.21 р., Луцьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області, надаватиме такі послуги:

1. Надання довідкової інформації (номери телефонів, адреси  відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області, графіки роботи, порядок особистого прийому, тощо).

2. Попередній запис на прийом до керівництва  управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області.

3. Надання переліку документів, необхідних для одержання матеріального забезпечення та страхових виплат.

4. Надання застрахованим особам і страхувальникам консультацій, роз’яснень щодо застосування законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування,  прав, обов’язків та відповідальності роботодавця як страхувальника і застрахованих осіб.

5. Надання роз’яснень щодо умов надання таких видів матеріального забезпечення та соціальних послуг за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності :

5.1. Допомога по тимчасовій непрацездатності :

- тимчасова непрацездатність внаслідок захворювання або травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві, а також тимчасова непрацездатність на період реабілітації внаслідок захворювання або травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві;

- необхідність догляду за хворою дитиною;

- необхідність догляду за хворим членом сім’ї;

- догляд за дитиною віком до трьох років або дитиною з інвалідністю віком до 18 років у разі хвороби матері або іншої особи, яка доглядає за цією дитиною;

- карантину, накладеного органами санітарно-епідеміологічної служби;

- на період перебування у закладах охорони здоров’я, а також на самоізоляції під медичним наглядом у зв’язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), а також локалізацію та ліквідацію її спалахів та епідемій;

- тимчасове переведення застрахованої особи відповідно до медичного висновку на легшу, нижчеоплачувану роботу;

- протезування з поміщенням у стаціонар протезно-ортопедичного підприємства;

- перебування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортного закладу після перенесених захворювань і травм.

5.2.Допомога по вагітності та пологах.

5.3.Допомога на поховання (крім поховання пенсіонерів, безробітних та осіб, які померли від нещасного випадку на виробництві).

5.4. Оплата лікування та/або реабілітаційної допомоги у відділеннях санаторно-курортного закладу після перенесених захворювань і травм.

5.5. Інформування про стан перерахування коштів Фонду на оплату листків непрацездатності по заявах-розрахунках на рахунки роботодавців .

6. Надання роз’яснень за страхуванням  від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності щодо призначення потерпілим особам :

6.1. Допомоги по тимчасовій непрацездатності.

6.2. Страхової виплати втраченого заробітку (або відповідної його частини) залежно від ступеня втрати потерпілим професійної працездатності. 

6.3. Страхової виплати в установлених випадках одноразової допомоги потерпілому (членам його сім’ї та особам, які перебували на утриманні померлого).

6.4. Страхової виплати дитині, яка народилася з інвалідністю внаслідок травмування на виробництві або професійного захворювання її матері під час вагітності.

6.5. Щодо права на одержання щомісячних страхових виплат непрацездатним особам, які перебували на утриманні померлого або мали на день його смерті право на одержання від нього утримання, а також дитина померлого, яка народилася протягом не більш як десятимісячного строку після його смерті.

6.6. Страхових витрат на медичну та соціальну допомогу: щодо забезпечення потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань лікуванням, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, санаторно-курортним лікуванням, технічними та іншими засобами реабілітації.

6.7. Щодо проведення  розслідування нещасних страхових випадків та обґрунтованості виплати матеріального забезпечення, страхових виплат.

7. Надання інформації застрахованим особам про  стан перерахування коштів Фонду на оплату листків непрацездатності по заявах-розрахунках на рахунки роботодавців.

8. Видача довідок:

8.1. Про  дохід - потерпілим  від нещасного випадку на виробництві;

8.2. Про відсутність заборгованості по коштах Фонду - страхувальникам після проведення  перевірки.

9. Прийом документів від потерпілих  внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань та членів їх сімей на:

9.1 Призначення щомісячних страхових виплат.

9.2. Призначення одноразової страхової виплати.

9.3. Призначення щомісячної страхової виплати у разі смерті потерпілого від нещасного випадку або професійного захворювання членам сім’ї, які перебували на його  утриманні .

9.4. Відшкодування витрат на лікування.

9.5.Забезпечення лікарськими засобами.

9.6.Забезпечення виробами медичного призначення.

9.7.Забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації.

9.8.Санаторно-курортне лікування.

Луцьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області забезпечує, також, своєчасне оновлення та наповнення інформаційно-роз’яснювальними матеріалами на сайті громади за посиланням: https://pidgayci-gromada.gov.ua/2021-17-07-13-11-01-2021/.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних